«Коронавірус України» і Нові Санжари

Нові Санжари - коронавірус Україна
Нові Санжари зустрічають евакуйованих з Китаю українців

Смішно, сумно і страшно.

Коли на початку року я вперше почув про коронавірус, я сказав: якщо цей вірус дійде до нашої країни, то нам всім настане п..ць (сподіваюсь, що діти не читають цю статтю).

Подивившись сьогодні, що відбувається в Україні навколо українців, яких евакували з Китаю, я зрозумів, що я не помилився. Палаючі шини, перекриті дороги, заблоковані лікарні, розбиті автобуси, кров, сльози, спецпідрозділи, БТРи і багато, багато ненависті українців(!) до таких самих українців(!). Шок і жах від побаченого. Холод йде по спині від божевільної та звірячої реакції людей(!) на людей(!). І це ще не епідемія. Це тільки звичайна евакуація наших здорових співвітчизників з країни охопленої невідомою хворобою. Уявити страшно що буде, коли в Україні дійсно настане справжня епідемія коронавірусу.

Нові Санжари - коронавірус Україна - розбитий автобус
Нові Санжари. Розбитий автобус на фоні барикад.

По цій події «відтоптались» уже всі політики, журналісти, блогери і «небайдужі» українці. Думок різних дуже багато. Хтось, користуючись нагодою, «полоскає» владу і Зеленського, хтось пропонує вивезти цих людей в Конча-Заспу або в Чорнобиль, а хтось єхидно сміється з «дикуватих» українців. Якщо окремо послухати кожного, то кожна думка має сенс. Але …

Що ви, шановні читачі, очікували від українців, яких з 90-х років методично, рік за роком доводили до злиднів? Що ви очікували від українців, яких, особливо в останні роки, з кожного телевізора навчали не поважати свою історію і здобутки, яких досягли наші батьки, формували ненависть до комуняк, москалів, до ватників і ветеранів? Що ви очікували від українців, яких відверто нацьковували один на одного та роз’єднували по вірі і мові, по сімейних цінностях, ділили на свідомих і несвідомих на «майданутих» і патріотів? Що ви очікували від українців, які щоразу, йдучи на вибори обирали нове, краще життя для себе і для своїх дітей, і кожен раз отримували політиків, які гірші попередніх? Що ви очікували від людей, які по конституції є джерелом влади, а фактично в своїй державі зробити нічого не можуть? Ви очікували щось інше?

Те що ми сьогодні з вами побачили – це наслідки того середовища яке сформували для нас політики і в якому ми з вами живемо. Це не ми такі – це те що з нас зробили за останні роки «соросята», «порошенки», «коломойські», продажні політики і політичні гастрабайтери, які вже відкрито керують нашою країною. Це остання спроба нас українців захистити свої домівки від рук, які нічого не крали. Так, з боку це виглядає жахливо, але це їх відчайдушний крок сказати владі досить! Досить нас обманювати і вбивати!

Я вважаю, що така, на перший погляд нездорова реакція наших співвітчизників, насамперед з Західної України і Нових Санжарів Полтавської області — це нормальна реакція людей на нескінченні, в тому числі і медичні реформи, які проводяться в нашій країні після розвалу Радянського Союзу. Це реакція нормальних здорових людей на нескінченну брехню політиків, які 30 років руйнують і розкрадають нашу медицину і державу, розповідаючи нам спочатку про кривавий Радянський Союз, потім про злочинну владу Януковича, а зараз про агресію Кремля і кровожерливого Путіна. Це реакція доведених до відчаю людей, які серцем відчувають брехню і вже давно не вірять владі, тому що, крім вух, мають ще й очі.

Кожен з нас бачить, що реально діється в державі і навколо. Бачить, як по всій країні знищуються лікарні. Бачить як рівень медицини цинічно погіршується кожною владою, незалежно від того, помаранчева вона, синьо-біла чи ЗЕлена. Бачить рівень смертності в Україні від раку, кору, грипу. Ми бачимо це не по телевізору, а реально на своїх рідних і близьких. Нам боляче від того, що ми не можемо допомогти своїм батькам чи дітям, тільки тому що поруч немає кваліфікованого лікаря, або у нас просто немає коштів на «безплатне» медичне лікування.

Коли я сказав, що нам настане п..ць, я мав на увазі, що наша медицина знищена настільки, що у випадку навіть самої незначної епідемії ми не отримаємо ніякої допомоги від пограбованої політиками і олігархами держави. Ми лишимося в знищених і холодних лікарнях сам на сам із хворобою, яка щоденно і нещадно вбиватиме нас, а ми будемо вбивати один одного. Так-так. Реальний жах наступить тоді, коли ми почнемо сходити з розуму і будемо захищати себе, свій дім і свою родину від підозрілих на хворобу співвітчизників. Сьогоднішні події і ненависть мешканців Нових Санжарів до евакуйованих українців це довели. Буде страшно.

Як виявилось, така реакція на людей в медичних масках, евакуйованих з Китаю не тільки у мешканців Нових Санжарів, а й у половини українців. Це опитування, яке провів телеканал ЗІК серед своїх глядачів під час он-лайн трансляції подій в Нових Санжарах.

Нові Санжари - опитування телеканалу ЗІК
Опитування телеканалу ЗІК

У людей є реальна насторога того, що вірус з необладнаних сільських лікарень вирветься «на волю» і піде «гуляти» по країні. Українці розуміють, що гідної допомоги вони не отримають, зате на людському горі потвори у вигляді українських можновладців знову «нагріють свої брудні руки», а потім спокійно втечуть з помираючої країни туди, де ховають вкрадені у нас гроші. Українців обурює й те, що евакуйованих людей возять по всіх селах країни, не знаючи де їх притулити, але чомусь не везуть в сучасну, обладнану за останнім словом техніки європейську лікарню для «обраних» українців у Феофанію і навіть не розглядають таку можливість.

На останок хочу додати, що на фоні неадекватної реакції українців на українців, яку я побачив у Нових Санжарах, точно можна сказати, що ані стрибки на майдані і повальна декомунізація, ані знищення пам’ятників Леніну і перейменування вулиць, ані нова церква і мова, ані регулярні гімноспіви не вплинули на свідомість українців і точно не об’єднали націю. Нам потрібно щось інше. Щось, що дасть нам можливість самим керувати нашою державою без політиків і депутатів. Щось, що дійсно змінить наше життя, а не одних політиків на інших. І це щось вже є …

ОБ’ЄДНУЙТЕСЬ І ВОЛОДАРЮЙТЕ!

ПОДЕЛИТЬСЯ в СОЦСЕТЯХ
ПОДЕЛИТЬСЯ В СОЦСЕТЯХ

Автор Виктор Ковальчук 9 статей
Автор идеи создания коллективно наполняемого информационного ресурса info360.news

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*