Шановна багатопартійна українська громадо!

Кількість конституційно узаконених кишенькових політичних партій, мізерних громадських рухів, натовп з нульовим рейтингом кандидатів на пост Президента на виборах у 2019 році та галаслива штовханина між бажаючими купити собі місце у Верховній Раді – це діагноз тяжко хворій країні, де через тотальну корупцію влада стала найприбутковішим бізнесом для негідників можновладців у байдужому до майбутнього своєї батьківщини суспільстві.

Поруч з продажністю влади завжди стоїть зрада нею державних інтересів, нехтування національними пріоритетами і, як наслідок, злиденне життя народу, який згідно чинної Конституції  є, безпосереднім господарем на своїй землі і єдиним джерелом влади в Україні.

Остання можливість зберегти Україну – це відмова від сотень ніким не читаних програм карликових партій і рухів та всенародне визнання однаково спрямованого до свідомості всіх українців основного закону між державою і суспільством – чинної Конституції України.

Позитивне сприйняття і всенародний захист конституційного ладу на всій території України – це реальний шлях до суспільного порозуміння, досягнення миру, початку економічного відродження і духовного піднесення в новій, модерній українській державі.

Високоповажні лідери сотень політичних партій і тисяч громадських рухів! Шановні співвітчизники!

Настав час відкинути особисті дріб’язкові інтереси у боротьбі за владу та безпідставно не вигукувати у напівзруйнованій країні ура-патріотичні гасла і заклики, а негайно починати, спираючись на чинну Конституцію України, об’єднувати спантеличений владою народ в єдину конституційно структуровану всеукраїнську громаду, щоб усім разом переступити цей високий поріг в історії нашої Батьківщини.

ПОДЕЛИТЬСЯ в СОЦСЕТЯХ
ПОДЕЛИТЬСЯ В СОЦСЕТЯХ

Автор Народно-Конституційна Платформа Всеукраїнської Єдності 1 статья
Народно-Конституційна Платформа Всеукраїнської Єдності - це реальний інструмент для будівництва нової модернової європейської країни з пріоритетом ЛЮДИНИ, як основи конституційного народовладдя, яке опирається на обрані народом органи місцевого самоврядування.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*