Володимир Бондаренко: Людям треба дати роботу і можливість вижити

На столичній Оболоні відбулася зустріч депутатів «ВО «Батьківщина» з підприємцями району. На зустрічі були присутні народний депутат Сергій Соболєв, голова фракції «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко та заступник голови Володимир Старовойт.

«Під Київрадою завжди збираються люди, коли іншими шляхами дійти до міського голови немає можливості. Система малих архітектурних форм у Києві дає роботу тисячам людей. Але з’явився проект рішення, підписаний трьома депутатами Київради, про те, щоб у системі малих архітектурних форм зробити нове переоформлення. Чим це злякало людей? Тим, що хтось буде передавати ті ділянки, які їм належать, іншим людям, які більше заплатять. А потім хтось викупить ділянки цілими шматками й буде перепродувати працюючим людям ці об’єкти», — сказав Володимир Бондаренко.

Зараз головне — зберегти людям робочі місця, дати можливість прогодувати сім’ї, забезпечити їх роботою, тому що за весь період діяльності нинішньої міської влади не збудовано жодне виробниче підприємство. У Києві тільки ліс будинків і торгівельні центри! Сьогодні немає ніде такого однобокого розвитку.

Фракція «Батьківщина» у Київраді має спільну точку зору на цю проблему: ми хочемо підтримати малий бізнес у місті Києві, тому що людям треба дати роботу і можливість вижити.

Ми організували виступ у сесійній залі людей, які стояли під Київрадою, і потім добилися, щоб це питання було виключене з порядку денного. Ми допомогли малим підприємцям зберегтися в тому робочому статусі, у якому вони працюють», — сказав Володимир Бондаренко під час виступу.

«Це зустріч із тією категорією людей, яка мені дуже близька. Це люди, які не просто себе забезпечили роботою, а зберігають сім’ї, дають соціальний спокій в суспільстві, тому що просто вигнати за ворота авіазаводу, чи «Червоного екскаватора», чи ще якогось підприємства, забудувати торговельними центрами — легше за все! А куди подітися людям? Або за кордон, або шукати маленький шматочок, де чимось торгувати і щось робити. Я поважаю цих людей і буду стояти за їхні права в Київраді, які іноді думає трошки по-іншому, в уряді, який іноді відстоює права великих бізнесменів, або тих, хто торгує газом. Сьогодні ми зустрілися з тим бізнесом, який береже Україну. І їх треба берегти!

Юлія Володимирівна Тимошенко — та людина, яка бачить перспективу і на селі, і в місті, — для розвитку малого, середнього бізнесу і великого бізнесу. Все це не може існувати окремо. Не може існувати тільки великий бізнес! Ми сьогодні говорили з людьми, які це розуміють» — прокоментував зустріч Володимир Бондаренко.

ПОДЕЛИТЬСЯ в СОЦСЕТЯХ
ПОДЕЛИТЬСЯ В СОЦСЕТЯХ

Автор Дмитрий Беляев 30 статей
Журналіст і фотограф, Член НСЖУ з 2006 р. Працював у газетах: "Київський майдан", "Вісті Київщини", "Вечірній Київ". Публікації в журналах "ПіК", "Дипломат", "Київ дипломатичний". Пошта: km-n@ukr.net

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*