Один день із Володимиром Бондаренком

Робочий тиждень у депутата Київради, голови Комісії з питань житлово-комунального господарства, очільника фракції «Батьківщина» у Київраді Володимира Бондаренка традиційно розпочався з прийому громадян на столичній Борщагівці.

Один за одним в кабінет заходили громадяни з непростими питаннями, які не змогли до цього вирішити в інших владних кабінетах, бо розв’язання таких задач потребує досвіду людини, яка більшу частину життя займалася столичним господарством і знає про роботу всіх служб стільки ж, скільки хороший диригент оркестру — про кожен музичний інструмент.

Голова ЖБК «Стріла-3» Андрій Бандура занепокоєний витоком води з люків зливної каналізації у дворі житлових будинків. Володимир Дмитрович бере слухавку й телефонує куди слід. Тому що стічні води реагують не на паперову тяганину, а потребують рішучих дій і негайного каналізування.

Ніна Сухушина звернулася до Бондаренка з проханням посприяти в проведенні робіт із капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж житлового будинку № 12 по проспекту Леся Курбаса. Бо замість гарячої та холодної води мешканці мають лише холодну та дуже холодну! А платять, звісно, немов за дуже гарячу. Володимир Дмитрович пояснює: у 85% столичних будинків система циркуляції не працює, тому для отримання гарячої води треба зливати кубометри холодної. Він безумовно знає, що треба робити: відновлювати роботу циркуляційних насосів. Знову телефонує…

Микола Тодосійчук разом із іншими мешканцями будинку № 6А по вул. Академіка Корольова скаржиться на жахливий стан сходових клітин у старенькому п’ятиповерховому будинку. Разом із ним ми інспектуємо будинок і бачимо, що він у жахливому стані: фарба зі стін облазить, склопакети розбиті, з підвалу пахне цвіллю й сирістю. У квартири мешканки на 1 поверсі – дірка до підвалу, звідки час від часу лізуть щури. Тут косметичним ремонтом не відбутися — треба робити капітальний, якого будинок не бачив за все своє багатостраждальне життя з часів Микити Хрущова.

А Микола Охріменко взагалі розповідає детективно-кримінальну історію про спробу знищення капітальних гаражів по вул. Борщагівській, 10А, де вони на законних підставах стояли з 1971 року! При цьому поліція фактично захищала інтереси… нападників. Зрізали й забрали кілька металевих воріт (мабуть, на металобрухт, бо старенькі дерев’яні чіпати не стали). Власникам поки що вдалося захистити гаражі від остаточного знищення, але ціною власного здоров’я: один отримав побої, а інший — ушкодження очей з газового балончика.

Після прийому громадян Володимир Бондаренко поспішає у Київраду на засідання Постійної комісії з питань житлово-комунального господарства. Одне з питань порядку денного має пряме відношення до тих проблем, з якими прийшли до нього вранці громадяни. Проект рішення, підготовлений Володимиром Дмитровичем, покликаний навести лад у багатоквартирних будинках, починаючи з виготовлення технічної документації. Адже в багатьох випадках документи відсутні, а без них неможливо й виділити кошти на капітальний ремонт.

Проектом передбачено скласти у місячний термін з дати оприлюднення рішення поадресний перелік житлових будинків, для яких потрібно відновити чи виготовити технічну документацію, а в тримісячний термін — визначити обсяги коштів, необхідних для відновлення/виготовлення технічної документації на багатоквартирні будинки, скласти бюджетні запити та подати їх до Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.

ПОДЕЛИТЬСЯ в СОЦСЕТЯХ
ПОДЕЛИТЬСЯ В СОЦСЕТЯХ

Автор Дмитрий Беляев 29 статей
Журналіст і фотограф, Член НСЖУ з 2006 р. Працював у газетах: "Київський майдан", "Вісті Київщини", "Вечірній Київ". Публікації в журналах "ПіК", "Дипломат", "Київ дипломатичний". Пошта: km-n@ukr.net

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*