Ігор Галайчук: Ми проти монополізації паркувальних послуг

Фракція «ВО «Батьківщина» у Київраді не голосувала за те, щоб виносити на майданчик системи публічних закупівель ProZorro місця для паркування.

Позицію фракції пояснив депутат фракції «ВО «Батьківщина» Ігор Галайчук:

«Ми не проти ProZorro, ми за ProZorro. Але сьогоднішня влада хоче відпрацювати такий механізм, який призведе до збагачення одних та погіршення умов для автомобілістів. Київрада передає земельні ділянки КП «Київпарксервіс», яке стає єдиним оператором міста по паркувальному простору. А тоді виставляє місця паркування на ProZorro», — пояснює Ігор Галайчук.

За словами депутата-«батьківщинівця», людина, яка працює рік чи два роки на одному майданчику, встигла його добре облаштувати: огородити парканом, встановити пост, шлагбаум, заасфальтувати, тобто вклала свої кошти.

«За сьогоднішнім тендером ProZorro людина отримує за гроші право на вашу земельну ділянку, де працюєте ви. Ми вважаємо, що це неправильно, бо будуть сутички між підприємцями. Один підприємець створив для себе бізнес, а інший дав на три гривні більше й забрав цей паркувальний майданчик. Будуть сутички, ніхто просто так не буде віддавати своє», — переконаний Ігор Галайчук.

Депутати фракції пропонували міському голові створити робочу групу і вислухати підприємців. Місяць тому Київською міською радою був прийнятий новий п’ятий додаток, яким внесено паркувальні майданчики на 10 000 паркомісць.

«Ми говорили: починайте з цих майданчиків, які є новими, але не зачіпайте тих людей, які сьогодні працюють, які облаштували цей бізнес. Ви хочете зробити за принципом: у кого більше грошей, той собі й забирає? Або щоб у підприємців вимагали кошти за право залишити собі земельну ділянку?

Тобто все робиться «під когось». Зайде один великий оператор, який захоче забрати ці паркомісця в людей, а потім перездаватиме їх в оренду», — обурюється депутат.

Ігор Галайчук прогнозує подорожчання паркувального сервісу внаслідок монополізації ринку послуг: «Якщо сьогодні паркомісце коштує 300-400 грн., завтра кияни сплачуватимуть 1000 – 1500 грн».

ПОДЕЛИТЬСЯ в СОЦСЕТЯХ
ПОДЕЛИТЬСЯ В СОЦСЕТЯХ

Автор Дмитрий Беляев 29 статей
Журналіст і фотограф, Член НСЖУ з 2006 р. Працював у газетах: "Київський майдан", "Вісті Київщини", "Вечірній Київ". Публікації в журналах "ПіК", "Дипломат", "Київ дипломатичний". Пошта: km-n@ukr.net

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*