Олександр Поживанов: КМДА зробила велику помилку щодо реконструкції Будинку актора

Депутат Київради, секретар Постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Олександр Поживанов вважає, що Київська міська держадміністрація зробила велику помилку у скандальній ситуації з реконструкцією Київського Будинку актора, тому що не було проведено громадське обговорення щодо проекту реконструкції реставрації даного будинку і майбутніх перспектив Будинку актора.

Олександр Поживанов, депутат Київради

Такий коментар Олександр Поживанов дав для інфо360.

Нагадаємо, 28 січня до будівлі Київради прийшли відомі актори, щоб урятувати від знищення Київський Будинок актора. Учасники акції тримали плакати: «Save Будинок актора», «Бабло перемагає добро??!», «Будинок актора — акторам», «Будинку актора — бути», «Не дамо знищити унікальне творіння архітектора Городецького», «Кияни за Будинок актора», «Не дамо знищити Будинок актора», «Захистити Будинок актора».

— Досить часто навіть позитивні заходи які намагається зробити влада перетворюються у повний фейк, а результат дуже шкодить громаді. Тому громада, навчившись на тих помилках і на тих негативних ситуаціях, які виникали в Києві, завжди досить скептично ставиться до будь-яких кроків. І зараз ми спостерігаємо дуже схожу ситуацію, — констатує Олександр Поживанов.

Однак депутат сподівається, що все ж таки міська адміністрація дослухається до всіх тих, хто  мітингував під стінами міської адміністрації, дослухається до їх думки та прийме те рішення, яке буде не тільки в інтересах влади, балансоутримувача в даному питанні, але й громади, тобто тих, хто в першу чергу користується послугами, які створює Будинок актора.

ПОДЕЛИТЬСЯ в СОЦСЕТЯХ
ПОДЕЛИТЬСЯ В СОЦСЕТЯХ

Автор Дмитрий Беляев 29 статей
Журналіст і фотограф, Член НСЖУ з 2006 р. Працював у газетах: "Київський майдан", "Вісті Київщини", "Вечірній Київ". Публікації в журналах "ПіК", "Дипломат", "Київ дипломатичний". Пошта: km-n@ukr.net

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*